Doświadczenie zobowiązuje

Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu systemami informatycznymi firm produkcyjnych i/lub w tworzeniu oprogramowania wspomagającego procesy biznesowe. W związku z czym potrafimy rozmawiać o konkretach językiem klienta.

Informatyzowaliśmy wiele firm, tworząc i/lub wdrażając im oprogramowanie biznesowe, czego wynikiem jest sprawne i skuteczne realizowanie projektów informatycznych.

Wspierają nas merytorycznie takie firmy, jak Comarch, Microsoft oraz MikroSerwis. Dzięki temu możemy naszym Klientom zapewnić kompleksowe wsparcie informatyczno-biznesowe.

Współpracujemy z wieloma programistami, którzy tworzą dla nas specjalistyczne fragmenty oprogramowania, jeśli takowe są wymagane przez klienta. Można zatem stwierdzić, że nie mamy żadnych barier technologicznych.

Tworzymy oprogramowanie dla firm różnej wielkości. Ważny jest dla nas każdy Klient, który jest poważnie zainteresowany współpracą z nami

Angażujemy się społecznie w działalność organizacji zrzeszających przedsiębiorców, dzięki czemu mamy dostęp do ekspertów z różnych dziedzin związanych z biznesem.


Wspierają nas